Wynajem samochodu na lotnisku w Krakowie

Nasza wypożyczalnia samochodów lotnisko Kraków dostarcza klientom wszystkiego, co niezbędne. Proste formalności, szeroki wybór pojazdów i ciekawa oferta, jeśli chodzi o dostępne modele.

Zdajemy sobie sprawę, iż Balice-Kraków to jeden z najważniejszych portów lotniczych w krajów. Każdego dnia korzysta z tego lotniska ogromna liczba osób. W końcu zapewnia komunikację nie tylko z najważniejszymi punktami w kraju, ale również Europie, czy na świecie. A to stawia przed firmą, która zajmuje się wynajmem samochód na lotnisku wymóg tego, by swoje usługi świadczyła na najwyższym poziomie. I śmiało możemy powiedzieć, że stajemy na wysokości zadania.

Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko

Lotniska pełnią ważną funkcję, jeśli chodzi o współczesny transport. Równie istotny jest samochód, którym można dojechać w dowolne miejsce. W szczególności, jeśli ktoś posiada napięty grafik. Niejednokrotnie o wiele bardziej opłacalne okazuje się wynajem samochodu Kraków lotnisko, niż bazowanie na usługach komunikacji miejskiej, czy taksówek. Wszystko dlatego, iż pozwala to przede wszystkim zredukować czas, związany z oczekiwaniem na poszczególne środki transportu.

Nasi klienci mają możliwość zarówno wcześniejszej rezerwacji samochodu, którym są zainteresowani, jak również mogą tego dokonać bezpośrednio w biurze, po swoim przylocie. Oczywiście o ile dostępne są aktualnie samochody. Dbamy jednak o to, aby zachować płynność pojazdów. Oznacza to ciągła dostępność przynajmniej kilku modeli, dzięki czemu osoby, które zainteresowane są wynajęciem auta w Krakowie-Balice mogą zawsze liczyć na naszą pomoc.

Wypożyczalnia aut na lotnisku Balice

Cechuje nas przede wszystkim rzetelność. Jesteśmy firmą otwartą, a warunki współpracy z nami są przejrzyste. Dbamy o to, aby klienci byli w pełni zadowoleni ze swojego wyboru. Zarówno, jeśli chodzi o konkretny model auta, jak również ogólnie współpracę z nami. Dodatkowo nie naliczamy kaucji, jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu. Klient również nie musi obawiać się kwestiami, które związane są z ubezpieczeniem auta. Wszystkie pojazdy, które posiadamy w ofercie posiadają pakiet ubezpieczenia OC+AC.

Podróż biznesowa? Urlop? Zwiedzaj Kraków autem

Kraków to piękne miasto, które ma wiele do zaoferowania. Jest praktycznie, jedną, ogromną przestrzenią, w której nowoczesna architektura przeplata się z wyjątkowymi miejscami, a także zabytkami ważnymi dla polskiej kultury. Tutaj znajduje się Wawel, do dzisiaj również krążą legendy i plotki na temat smoka wawelskiego. Ogromna ilość restauracji, sklepów, centrów rozrywki oraz ogólna, bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura miasta sprawiają, że o wiele lepiej jest poruszać się po nim własnym pojazdem. Jednak nie zawsze istnieje możliwość, by zawitać do Krakowa swoich samochodem. Dlatego właśnie stworzyliśmy dla Państwa specjalną ofertę wynajmu aut w Krakowie na lotnisku.

Nasza placówka znajduje się w bezpośredniej odległości od portu. Dlatego w bardzo łatwy i szybki sposób możecie Państwo od razu otrzymać kluczyki do wcześniej zarezerwowanego przez siebie modelu.

Trudno wyobrazić sobie odpowiednią organizację biznesowych meetingów bez własnego środka transportu. Niejednokrotnie odwiedzić trzeba sporą liczbę, spotkać się z wieloma osobami, czy współpracownikami. Dzięki własnemu samochodowi będzie to z pewnością łatwiejsze. W szczególności, jeśli ktoś dodatkowo zabrał ze sobą dodatkowe dokumenty, biznesowy komputer, czy inne narzędzia pracy, które są mu niezbędne. Auto to wygoda podróżowania, łatwość przewożenia rzeczy i ogromny komfort. Dlatego nasza oferta powstała również z myślą o klientach biznesowych, którzy oczekują nie tylko możliwości wynajmu samego samochodu, ale również modeli, które będą doskonale nadawać się na spotkania biznesowe.

Wynajem auta Kraków lotnisko

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w usłudze wynajmu samochodów na lotnisku, ale także samochód sportowych zarówno pod kątem wynajmu krótko, jak też długoterminowego. Regularnie rozbudowujemy naszą ofertę o kolejne modele. Posiadamy konkurencyjne warunki wynajmu, atrakcyjne ceny. Cenimy sobie profesjonalizm, przejrzystość i jasno postawioną sprawę. Dlatego podczas współpracy z nami poznasz wszelkie koszty oraz doskonale będziesz wiedzieć, za co i ile płacisz.