Wynajem auta bez kaucji

Jako firma świetnie zdajemy sobie sprawę z potrzeb, jakie posiadają klienci. Rozumiemy, iż wiele osób potrzebuje lub chciałoby skorzystać z ekskluzywnej oferty wynajmu pojazdów sportowych. Jednak w wielu przypadkach spotykają się oni z potrzebą uiszczenia kaucji. Niejednokrotnie jest to kwota dość wysoka. Czasem przekracza nawet aktualne możliwości finansowe zainteresowanego wynajmem klienta. By wyjść naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy wynajem samochód w Krakowie bez kaucji. Jako profesjonaliści posiadamy nie tylko korzystną ofertę, ale również ubezpieczenia OC oraz AC, które również dla nas stanowią gwarancję pokrycia przynajmniej części kosztów, które związane są z ewentualną kolizją. W końcu w swojej flocie posiadamy auta z rocznika 2021 oraz 2022, prawdziwe, sportowe maszyny, których ceny wynoszą nawet kilkaset złotych.

Darzymy jednak naszych klientów zaufaniem i wierzymy, że osoby, które poszukują tego typu aut są świadome zarówno tego, iż pojazdy te są po prostu drogie, jak również doskonale wiedzą, czego oczekują od auta. Dlatego naszym klientom oferujemy wynajem aut bez kaucji Kraków.

W końcu nowoczesne modele aut sportowych, które wyszły spod skrzydeł wiodących na rynku prym marek, to połączenie elegancji, funkcjonalności oraz sportowego zacięcia. A przy tym sporej mocy silnika.

Wypożyczalnia aut sportowych bez kaucji – Kraków

Swoje usługi świadczymy na terenie Krakowa. Dla naszych klientów oznacza to, iż mogą zapoznać się z oferowanymi modelami aut sportowych także w naszym biurze, o ile auta nie są aktualnie wypożyczone. Również w Krakowie należy dokonać zwrotu wypożyczonego samochodu. Jednak to nie wszystko. Nasza oferta jest rozbudowana i pozwala także na wypożyczenie auta pod drzwi. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim samego miasta oraz jego okolic.

Jeśli ktoś oczekuje szybkiej realizacji zamówienia, łatwej dostępności i przejrzystej umowy, trafił we właściwe miejsce. Przy zawarciu umowy klienci są informowani o tym, jakie są całkowite koszty wynajmu auta oraz dodatkowego opłaty w związku z niedotrzymaniem warunków umowy. Dotyczy to przede wszystkim spóźnienia, jeśli chodzi o zwrot samochodu w określonym terminie.

Wynajem samochód sportowych Kraków – bez kaucji

Czy wynajem auta w wypożyczalni oznacza, iż można nim jeździć po trasach sportowych? Otóż nasze samochody posiadają ubezpieczenie OC oraz AC, które obejmuje jedynie kolizje spowodowane w ruchu drogowym. Oznacza to, iż nie ma możliwości, aby naszym samochodem zaszaleć na trasach sportowych, jak specjalne tory. Nasz ubezpieczyciel nie pokryte kosztów usunięcia ewentualnych usterek. Natomiast kosztami obciążony zostanie klient.

Jeśli chodzi o testowanie możliwości samochód, oczywiście jest to możliwe, jednak w ramach obowiązujących w prawie drogowym przepisów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Umożliwiamy zarówno wynajęcie samochodu sportowego pod kątem wynajmu krótkoterminowego jak również długoterminowego. Dodatkowo realizuje zamówienia okazjonalne, takie jak wynajem auta pod kątem ślubu.

W każdym z tych przypadku nie wymagany od klienta tego, aby wpłacał kaucję za poszczególne modele. Jednocześnie nasza flota aut zawiera wyłącznie nowoczesne, sportowe modele aut, które są wysoko cenione na rynku motoryzacyjnym. Oznacza to, iż klient, wyłącznie w ramach opłat stałych za wynajem samochodu, może przemieszczać się wysokiej klasy pojazdem, który posiada wszystko, co niezbędne. Zarówno prestiżowy wygląd, jak również sportowy silnik oraz szereg udogodnień, takich jak podgrzewane fotele, kamera cofania, czujnik cofania, czy wiele innych.

Jest to charakterystyczne dla producentów aut, iż w sportowych wersjach łączą wysoką jakość podzespołów i dużą moc silnika z cechami samochodów ekskluzywnych.

Wynajem auta bez kaucji – Kraków

Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których niezbędny staje się własny środek transportu. Zarówno w perspektywie krótkoterminowej, jak również długoterminowej. Wiemy również, iż dla klientów ogromne znaczenie mają tak samo marka, jak również model, czy rocznik. Dlatego oferujemy pojazdy wyłącznie najwyższej klasy w swojej kategorii. Wynajem samochodu bez kaucji pozwala także na szybkie zawarcie umowy. Klient nie musi rozważać, czy opłata, którą uiszcza na wypadek ewentualnej kolizji, a która mogłaby pokryć koszty naprawy, jest adekwatna do jego aktualnych możliwości.

Jednocześnie nasi klienci powinni mieć świadomość, co również zawarte jest w umowie, iż ewentualne szkody w pierwszej kolejności pokrywa ubezpieczyciel, natomiast jeśli kwota, którą wypłaciło towarzystwo jest mniejsza, niż koszt usunięcia efektów kolizji, możemy oczekiwać od klienta uregulowania różnicy pomiędzy tymi dwiema sumami.

Dla nas to gwarancja, iż nasze samochody w dalszym ciągu będą sprawne, a jednocześnie wynajem nie okaże się niekorzystny finansowo, klientowi natomiast pozwala na wynajem bez dodatkowych kosztów.