Usługi wypożyczalni wymagające dopłaty

Wiele wypożyczalni samochodów – poza wynajmowaniem aut – oferuje dodatkowe, płatne usługi związane z najmem pojazdów, które wymagają dopłaty. Wszystko to dostosowane jest do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Warto pamiętać, że prawie każda wypożyczalnia posiada własny cennik usług dodatkowych, które łatwo można znaleźć na firmowej stronie. Jakie komfortowe i elastyczne warunki oferujemy klientom w wypożyczalni samochodów Kraków?

Elastyczne godziny wydania i zwrotu samochodów

Nie możesz podrzucić nam auta w godzinach pracy wypożyczalni, ponieważ wracasz z drugiego końca Polski? Nic straconego! W ERES Cars nasze standardowe godziny pracy to: poniedziałek – piątek 8:00-20:00 oraz sobota – niedziela 9:00 – 14:00. Jeśli jednak nie dasz rady do nas dotrzeć w godzinach pracy, nie martw się na zapas. Pobieramy kwotę w wysokości 50 zł, byś mógł umówić się z nami w dogodnym czasie!

Mycie i czystość

Nie zawsze jest czas, by dokładnie wyczyścić samochód lub podjechać na myjnię. Czystość na zewnątrz i wewnątrz auta jest dla nas sprawą priorytetową, zanim udostępnimy pojazd następnemu klientowi. Dlatego sprawdzamy go dokładnie pod kątem czystości, by jazda nim była przyjemna i komfortowa. Tego samego oczekujemy od Ciebie, ale jeśli nie możesz posprzątać i umyć samochodu z naszej floty, zrobimy to za Ciebie! Całkowity koszt skorzystania z tej usługi wyniesie do 250 zł.

Nadprogramowe kilometry

Podczas wybierania auta w panelu rezerwacyjnym przy każdym dostępnym samochodzie zobaczysz liczbę km, którą możesz pokonać w ciągu doby. W sytuacji, w której przekroczysz podaną wartość za każdy km ponad limit zapłacisz 2 zł. *Pamiętaj, że limit obowiązuje wyłącznie podczas wypożyczenia aut sportowych.

Logistyka

Dbamy o sprawny wynajem pojazdów dla naszych klientów. W sytuacji, w której nie zwrócisz wynajmowanego auta w czasie podanym w umowie, zapłacisz dwukrotność dobowej stawki za wynajem samochodu za każdą rozpoczętą dobę.

Pełny bak

Przy wypożyczaniu samochodów baki naszych maszyn są odpowiednio zatankowane. Oczekujemy tego samego od klientów podczas zwrotu samochodów. W przypadku, w którym jego poziom różni się od stanu początkowego, pobieramy dopłatę – 12 zł brutto za każdy brakujący litr paliwa.

Dostawa pod drzwi

Klienci, którzy nie mogą odebrać i zwrócić samochodu w siedzibie naszej firmy, nie martwcie się! Dostarczymy wybrany pojazd pod wskazany adres na terenie Krakowa za dopłatą w wysokości 50 zł – dotyczy to również zwrotu.

Podsumowanie

Jeśli do minimum chcemy obniżyć koszty wynajmowania samochodu w wypożyczalni to warto zająć się wszystkimi formalnościami samodzielnie. Mycie i sprzątanie pojazdu, zatankowanie go do pełna, czy dostarczenie do siedziby firmy to konieczności, kiedy chcemy uniknąć dodatkowo płatnych usług. Możemy również powierzyć te czynności wypożyczalni samochodów, z której korzystaliśmy, ale trzeba liczyć się z naliczeniem czasami wysokich dopłat. W ERES Cars jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb, a ponadto wiesz dokładnie, ile zapłacisz za korzystanie z naszych usług.