Najlepsze aplikacje na podróż samochodem

Dla wielu z nas pierwszą rzeczą, jaką robimy, gdy wsiadamy za kierownicę, jest sięgnięcie po smartfona. Od sprawdzenia mapy lub puszczenia audiobooka, po ustawienie najbliższej restauracji, czy sklepu. Aplikacje mogą nam pomóc bezpiecznie dojechać w określone miejsce, ale również mogą zapewnić nam rozrywkę podczas jazdy, czy powiadomić o kontroli drogowej, radarze, czy wypadku. Sprawdź naszą listę aplikacji, które będziesz chciał mieć w swoim  smartfonie, kiedy następnym razem znajdziesz się w podróży. Wypożyczalnia samochodów Kraków oferuje komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego warto mieć rozrywkę w swoim samochodzie, która umili podróż.

AccuWeather

Aplikacja AccuWeather na iPhone’a i Androida to świetny wybór wśród aplikacji pogodowych, z których można korzystać w samochodzie.

AccuWeather oferuje szeroki zakres funkcji prognozowania pogody, takich jak barometr, faza księżyca, prędkość i kierunek wiatru, godziny wschodu/zachodu słońca i aktualne warunki. Ta aplikacja zapewnia również trzydniową prognozę jednocześnie i daje możliwość wyświetlenia pogody dla dowolnej lokalizacji na świecie. Pogoda jest bardzo ważna, jeśli zależy nam na bezpiecznej podróży. Wypożyczalnia ERES Cars posiada również samochody z wbudowaną nawigacją, która ułatwi podróż. Aplikacja Accu Weather ma wiele funkcji, ale jej głównym celem jest informowanie Cię o aktualnej pogodzie.

Google Maps

Pierwsza aplikacja nawigacyjna, która przychodzi na myśl, to Mapy Google, i nie bez powodu: jest darmowa i działa w trybie offline – zakładając, że pobrałeś obszar zainteresowania przed wyruszeniem w drogę – co czyni ją naszym najlepszym wyborem dla nawigacji GPS na telefonach z systemem Android. Aplikacja jest łatwa w użyciu. Mapy Google to zdecydowanie najlepsza darmowa aplikacja nawigacyjna na Androida. Zapewnia ona wskazówki głosowe, aktualizacje ruchu drogowego na żywo oraz informacje w czasie rzeczywistym o zamknięciach dróg i wypadkach. Na mapie znajdziesz również miejsca, takie jak wypożyczalnia aut Kraków. Posiada również zintegrowaną funkcję wyszukiwania, która pozwala znaleźć miejsca wzdłuż trasy (w tym stacje paliw i restauracje).

Spotify

Jeśli masz urządzenie z systemem Android i konto Spotify Premium, ta aplikacja jest niezbędna do podróży drogowych. Pozwala ona na słuchanie muzyki z różnych kategorii, a także najnowszych albumów. Możesz w niej zrobić swoją ulubioną listę piosenek, a także listę ulubionych wykonawców. Masz możliwość również pobrania utworów, które możesz słuchać, gdy jesteś offline. Możesz także wyszukiwać utwory na podstawie nastroju lub gatunku. Spofity to idealny dodatek do podróżny podczas korzystania z naszych pojazdów.

Waze

Waze to kolejna darmowa aplikacja nawigacyjna, która posiada dane o ruchu drogowym. Zawiera również powiadomienia w czasie rzeczywistym o wypadkach, aktywności policji i korkach wzdłuż trasy. Aplikacja zawiera również pochodzące od użytkowników ostrzeżenia o korkach, robotach drogowych i zagrożeniach na drodze takich jak niskie mosty lub ostre zakręty.