Czy w ERES Cars obowiązują limity kilometrów?

Wynajem samochodu to świetna opcja dla osób podróżujących, ale nie tylko. Wynajem, zwłaszcza luksusowych samochodów cieszy się dużą popularnością w branży ślubnej. Możliwość pojechania do ślubu autem z najwyższej półki doda charakteru każdej uroczystości. Najczęściej jednak, z wynajmu korzystają osoby podróżujące — czy to służbowo, czy prywatnie. Nowoczesna flota, jaką dysponuje ERES cars to gwarancja nie tylko niezawodnych samochodów, ale także komfortu podczas jazdy.

Krótko i długoterminowy wynajem

Często w wypożyczalniach poza podaną kwotą za wynajem, doliczane są dodatkowe koszty, które nie zawsze są przedstawiony w jasny sposób. W ERES Cars pracownicy bardzo cenią sobie opinie użytkowników, dlatego wszystkie opłaty oraz informacje są widoczne nie tylko na stronie internetowej, ale także w jasny sposób komunikowane przy samym najmie. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że w momencie zwrotu pojazdu zostaniemy niemile zaskoczeni. Samochody z wypożyczalni świetnie nadają się zarówno do wypożyczenia na kilka dni, ale także na dłuższy czas. Każdy z pojazdów posiada limit kilometrów, a im dłuższy wynajem, tym jest on niższy. Można oczywiście go zwiększyć — to dobra opcja, jeśli wiemy, że pokonamy dziennie dłuższe trasy. Dopłata po przekroczeniu limitu to 2 zł za kilometr.

Jasne informacje dla wypożyczających

Limity dobowe każdego auta, można sprawdzić na stronie internetowej, dla każdego modelu są określone oddzielnie. Wystarczy wybrać interesujący nas model i wszystkie informacje są od razu jasno widoczne. Im dłuższy czas wynajmu, tym niższa cena dobowa. Samochody do wypożyczenia można zwrócić także poza godzinami pracy wypożyczalni, co jest świetną opcją dla osób, które potrzebują dojechać na nocny lot czy późny pociąg.

Auto bez kaucji? Tak, to możliwe

W firmie ERES Cars możliwe jest wynajęcie samochodu bez dodatkowej kaucji. Bardzo często wysokie kwoty samej kaucji zniechęcają osoby przed wynajęciem, czy nawet są dla nich po prostu zbyt duże. Tu stawia się na zaufanie do klienta, oraz budowanie świadomej marki. Wszystkie samochody posiadają ubezpieczenie OC i AC, a nowoczesne modele są regularnie serwisowane. Dzięki temu Eres Cars to nie tylko nowoczesna, ale także bezpieczna flota.

Samochody sportowe — prawdziwa przyjemność z jazdy

Samochody, jakie są dostępne to modele z roku 2021 i 2022 roku, które stale są wymieniane na kolejne, nowsze. W wypożyczalni aut sportowych w Krakowie można znaleźć nie tylko wygodne samochody idealne na długą podróż, ale także samochody sportowe, i uwaga — ich wypożyczenie jest możliwe także bez kaucji, jednym z najciekawszych pojazdów we flocie jest Audi RS3 o mocy 400 koni mechanicznych. Jazda tym samochodem to prawdziwa przyjemność.

Wypożyczalnia ERES Cars to miejsce, które zostało stworzone z miłości do samochodów i chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. To nie tylko atrakcyjne ceny, nowoczesna flota, ale jasne zasady wynajmu oraz wiele opcji dodatkowych, z których można skorzystać.