Toyota Yaris GR

od 265 zł / dzień

Toyota Yaris GR - samochód, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Hot Hatch o znakomitym prowadzeniu, można śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Samochód jest mały, zwinny, a zarazem bardzo szybki.

Toyota Yaris GR

od 265 zł / dzień

Toyota Yaris GR - samochód, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Hot Hatch o znakomitym prowadzeniu, można śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Samochód jest mały, zwinny, a zarazem bardzo szybki.

Szczegółowe informacje

Toyota Yaris GR, wyprodukowana pod koniec 2021r. jest samochodem, którym trzeba się przejechać. Pod maską znajduje się silnik o pojemności 1.6l i mocy 261 KM. Ten trzycylindrowy silnik, o takiej mocy, w tak małym i lekkim samochodzie, może powodować tylko jedną rzecz - niesamowite wrażenia z jazdy. W standardowym ustawieniu, 60% mocy przekazywane jest na przednie koła, zaś 40% na tyle. Natomiast w trybie sportowym, ten samochód staje się w 70% tylnonapędowym potworem.

Wypróbuj Toyotę Yaris GR z 2021r. już od 265 PLN/doba. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod jednym z podanych numerów kontaktowych lub użyj formularza rezerwacji, dostępnego poniżej.

Galeria zdjęć pojazdu

Toyota Yaris GR – Wynajem Kraków

Jeśli ktoś, słysząc Toyota Yaris myśli o samochodzie miejskim, powinien zapoznać się z modelem GR. To w stu procentach samochód sportowy, którego moc potrafi zaskoczyć. Prędkość 100 km/h rozwija w zaledwie 4,5 sekundy. A pod maską skrywa aż 300 KM. Dla osób, które mają sportowe zacięcie, interesuje ich przede wszystkim pojazd zwrotny, szybki, z wyścigowym charakterem, Toyota Yaris GR to z pewnością model dla nich.

Cud inżynierii samochodowej – Yaris GR

Nad samochodem pracowali ci sami inżynierowie, którzy współpracują z Toyotą, jeśli chodzi o samochody tej marki wystawiane w WRC – jednym z najbardziej popularnych i prestiżowych cyklów wyścigów terenowych. Efektem ich pracy jest samochód, w którym nie sposób się nie zakochać. Dodatkowym smaczkiem jest oczywiście japońskie przykładanie uwagi do detali oraz ich dopieszczenie. Widać to zarówno w samej, sportowej karoserii, która już na pierwszy rzut oka zdradza sportowe zacięcie samochodu jak też jego możliwości. Również samo wnętrze samochodu to sportowy luksus. Skóra i zamsz to elementy, które dominują we wnętrzu tego samochodu. Dodatkowymi atutami są oczywiście podgrzewane fotele, jak również nowoczesna technologia, która ma zapewnić 100% bezpieczeństwo i komfort z jazdy.

Toyota Yaris GR – dla kogo?

Yaris GR wynająć można w Krakowie. To samochód na różnego typu okazje. Przejażdżka takim pojazdem to nie lada gratka dla wszystkich miłośników sportowych, ekskluzywnych aut, w których sportowe podzespoły łączą się z komputerem pokładowym najnowszej generacji i szeregiem dodatkowych ułatwień, jak lusterko martwego pola.
Samochód ten, przez swój charakter jest prestiżowy i świetnie prezentować się będzie na różnego typu uroczystościach. Chociażby takich jak ślub. Osoby, które cenią sobie najwyższy standard wykonania, elegancję, szybkość, estetykę i poszukują po prostu modelu, którym mogliby przyjechać na ważne spotkanie biznesowe, docenią Yaris GR.