Audi RS3

od 399 zł / dzień

Nowa odsłona RS3 z 2022 kryje pod maską dobrze już wszystkim znane i lubiane R5 o pojemności 2.5l. Silnik generuje 400 KM.

Audi RS3

od 399 zł / dzień

Nowa odsłona RS3 z 2022 kryje pod maską dobrze już wszystkim znane i lubiane R5 o pojemności 2.5l. Silnik generuje 400 KM.

Szczegółowe informacje

Nowa odsłona RS3 z 2022 kryje pod maską dobrze już wszystkim znane i lubiane R5 o pojemności 2.5l. Silnik generuje 400 KM.​ Kierowca ma również do dyspozycji 500 niutonometrów momentu obrotowego. Znakomity napęd Quattro, siedmiobiegowa, automatyczna skrzynia biegów przyczyniają się do rozpędzenia nowego RS3 w 3,8s do 100km/h. Audi umożliwiło nam również w tym przypadku przeniesienie większości mocy na tył, przez dodanie trybu RS Torque Rear.

Galeria zdjęć pojazdu

Audi RS3 – wynajem Kraków

Nasza firma specjalizuje się między innymi w wynajmie samochodów sportowych. W ofercie dostępne najnowsze modele kultowych marek. Audi to niemiecki producent samochodów, który cieszy się popularnością wśród wielu kierowców. Marka sama w sobie, która obecnie jest wyznacznikiem standardów w motoryzacji.
Eleganckie, przestronne wnętrza, szereg udogodnień technologicznych w połączeniu z najwyższej jakości podzespołami przekłada się na ogromny komfort z jazdy pojazdami tej marki.

Audi RS3 – sportowy samochód w eleganckim wydaniu

Audi RS3 to klasa sama w sobie. Dopracowana pod każdym względem karoseria prezentuje się elegancko i okazale. Elementem charakterystycznym samochodu są masywne koła, które również podkreślają także sportowych charakter samochodu.
Z uwagi, iż jest to samochód sportowy, warto także zwrócić uwagę na jego silnik. Posiada naprawdę dużą moc. Samochód w kilka sekund osiąga prędkość 100km/h. Przejażdżka tego typu wozem to niezapomniane doświadczenie.

Audi RS3 – przejażdżka marzeń

Samochodem tego typu przejechać się naprawdę warto. Chociaż z uwagi na komfort, który zapewnia eleganckie, przemyślane i bardzo wygodne wnętrze. Przejażdżka może być świetną formą prezentu zarówno pod kątem wieczoru kawalerskiego, jak też z innej okazji, na przykład urodzin.
Wszystkie samochody, które dostępne są w naszej ofercie posiadają ubezpieczenie OC oraz AC. Dodatkowo oferujemy wynajem bez kaucji. Warto pamiętać, iż w przypadku samochodów sportowych ubezpieczenie nie obowiązuje na torach sportowych, dlatego pojazdy można użytkować wyłącznie na drogach miejskich.