Wynajem auta – czy to się opłaca?

Dla większości z nas posiadanie samochodu to nie tylko przywilej, ale raczej konieczność. Bowiem w dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest funkcjonować bez własnego środka lokomocji, który nie tylko zapewnia nam komfort i wygodę, ale ułatwia logistykę dnia codziennego. Jednak zakup nowego samochodu wiąże się ze znacznym wkładem finansowym, toteż większość z nas decyduje się na zakup samochodu na raty, w leasingu, a ostatnio coraz częściej decydujemy się na wynajem długoterminowy.

Wynajem długoterminowy samochodu Kraków — zalety

Wynajem długoterminowy to ostatnio coraz częściej wybierana przez klientów forma finansowania samochodu. Korzystają z niej zarówno firmy, jak i klienci indywidualni, bowiem umożliwia wybór odpowiedniego samochodu, dostosowanego pod każdym względem do potrzeb klienta:

  • dogodny okres umowy
  • brak wkładu własnego
  • dogodne warunki finansowe wynajmu
  • samochód jest serwisowany
  • ubezpieczenie
  • duży wybór modeli samochodów

Korzystając z oferty wypożyczalni aut w Krakowie, nie musimy angażować żadnych środków finansowych, gdyż oferta pozwala na wybór dowolnego pojazdu, na dogodny okres umowy.

Wynajem auta Kraków

Gdy Twój samochód zawiedzie, albo czas jego naprawy wciąż się przedłuża, a Ty potrzebujesz auta na już — warto rozważyć możliwość wypożyczenia samochodu. Oferty wypożyczalni dostosowane są do potrzeb różnych klientów, dlatego warto z nich skorzystać nawet w przypadku gdy przyjechaliśmy do innego miasta i nie mamy się czym poruszać. Ponadto wynajem samochodu to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, lub idealny sposób na sprawdzenie możliwości innej marki lub konkretnego samochodu, któremu chcielibyśmy się przyjrzeć bliżej przed zakupem. Wynajem długoterminowy samochodu Kraków to też świetna alternatywa dla leasingu, który obecnie nie jest już tak korzystny jak niegdyś.

Wynajem auta — czy to się opłaca?

Zdecydowanie TAK! Wypożyczalnia aut Kraków oferuje możliwość wyboru dowolnego samochodu, dla którego to Ty wybierzesz okres kontraktu, pakiet serwisowy, czy wariant ubezpieczenia. Nie musisz się martwić wkładem własnym, który zwykle nie jest wymagany, lub to Ty zdecydujesz o jego wysokości.  Ponadto wynajem długoterminowy aut charakteryzuje się stałymi, z góry określonymi kosztami, których łączna kwota miesięcznych opłat uzależniona jest od marki, oraz modelu wybranego samochodu. Dzięki tej formie finansowania auta nie ponosisz ryzyka utraty wartości pojazdu, co ma miejsce w przypadku zakupienia nowego samochodu, lub nawet tego używanego.  

Wiele osób uważa, że wypożyczenie samochodu jest drogie, ale w rzeczywistości w niektórych przypadkach może być tańsze niż posiadanie własnego samochodu. Jeśli wybierasz się na wakacje na dłużej niż tydzień, to wynajem jest prawdopodobnie tańszy niż kupowanie biletów komunikacji miejskiej. Jest to również wygodniejszy środek transportu i szybszy.