Weekendowy wynajem – kiedy warto?

Planujesz podróż do innego miasta, ale nie możesz jechać własnym autem lub go po prostu nie posiadasz? Nic straconego! Zdecyduj się na wygodny weekendowy wynajem auta dzięki ERES Cars. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje prawdziwe sportowe bestie skrywające pod maskami setki koni mechanicznych, ale również małe i komfortowe pojazdy idealnie nadające się na podróż po malowniczym i zabytkowym Krakowie.

5 powodów, dlaczego warto

Mimo dobrze rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej w Krakowie w dalszym ciągu istnieją miejsca, w które nie dojedziemy pociągiem czy autobusem. W takim przypadku niezastąpiony okaże się samochód. Jednak nie zawsze dysponujemy własnym autem, a chcielibyśmy obejrzeć dawną stolicę Polski wzdłuż i wszerz. Właśnie wtedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów w Krakowie. Jest to prawdziwa swoboda poruszania się autem po nowym mieście.

Kolejną zaletą wynajmu krótkoterminowego jest fakt, że nie musisz czekać na żaden środek transportu, ani pilnować godziny. Nie oszukujmy się, pojazd publiczny jest głośny, tłoczny i mało komfortowy, by w pełni cieszyć się podróżą. Posiadając auto po prostu wsiadasz i jedziesz, kiedy i gdzie chcesz. W ten sposób nie ograniczasz się do miejsc, ani czasu. To ty w pełni o tym decydujesz!

To, co również przemawia na korzyść weekendowego najmu to brak konieczności eksploatacji własnego samochodu. Nie martwisz się ewentualnymi usterkami czy stanem technicznym, ponieważ wszystko to znajduje się po stronie wypożyczalni. Auta ERES Cars mają pełne ubezpieczenie OC+AC oraz aktualny przegląd, a wynajmujący musi jedynie zadbać o odpowiedni poziom paliwa.

Podpunkt ten jest dedykowany miłośnikom częstych zmian samochodów. Wypożyczalnia samochodów osobowych Kraków daje możliwość przetestowania innej marki auta, które aktualnie posiadamy lub mamy w planach jego zakup. Wśród pojazdów posiadamy takie firmy jak: Audi, Cupra czy Toyota i Volkswagen, a nasza oferta jest stale powiększana o najnowsze roczniki z nowoczesnym designem i najwyższym komfortem jazdy.

Dbamy również o wszelkie sprawy logistyczne. Za niewielką opłatą dostarczymy zarezerwowany samochód pod dowolny adres na terenie Krakowa lub do miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Port Balice o charakterze międzynarodowym codziennie obsługuje mnóstwo osób, dlatego oferujemy usługę wynajmu lotniskowego klientom, którzy zaraz po wylądowaniu potrzebują szybkiego dostępu do auta.

Wynajem aut Kraków to nie tylko najem długoterminowy, ale również możliwość wynajmu krótkoterminowego. Przed podpisaniem umowy warto uważnie przyjrzeć się jej  warunkom. ERES Cars wie, że zaufanie jest najważniejszym fundamentem relacji z klientem. W naszych umowach nie znajdziesz żadnych, ukrytych kosztów, a proces wynajmu skróciliśmy do minimum. Wszystko po to, by pozwolić Ci cieszyć się wygodną i przyjemną jazdą najlepszymi autami dostępnymi na rynku.