Mity dotyczące wypożyczalni samochodów

Jest wiele sytuacji, w których podróżowanie własnym autem jest po prostu nieopłacalne. Delegacja służbowa, wakacje w innym mieście, czy niespodziewana usterka samochodu – to wszystko sprawia, że nagle potrzebujemy zastępczego pojazdu. Jednak z biegiem lat wokół wypożyczalni samochodów nawarstwiły się mity, które już dawno są nieaktualne i nie odzwierciedlają faktycznego stanu rzeczy. Na podstawie wypożyczalni aut w Krakowie – ERES Cars obalimy większość z nich.

Wynajem nowoczesnych aut zarezerwowany jest tylko dla bogatych i elit lub firm

Utarło się przekonanie, że wypożyczenie luksusowego, sportowego lub nowszego auta jest jedynie dla osób majętnych, lub firm, które mogą sobie pozwolić na takie koszty. Otóż nic bardziej mylnego. Być może kiedyś tak było. Z biegiem lat firmy oferujące tego typu usługi wyspecjalizowały się do tego stopnia, że obecnie praktycznie każdy może z nich skorzystać. Wypożyczalnia aut Kraków stworzyła swoją ofertę z myślą zarówno o klientach biznesowych jak i prywatnych, którzy dysponują innym budżetem i potrzebują różnych samochodów.

Umowa jest skomplikowana lub wymaga wielu formalności

W ERES Cars wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów w sprawnym i prostym wynajmie samochodów. Dlatego postanowiliśmy zminimalizować wszystkie zbędne formalności i uprościć proces najmu aut do absolutnego minimum. Dodatkowo w naszych umowach nie znajdziesz żadnych ukrytych kosztów, ponieważ kierujemy się ideą: wspólne zaufanie jest najważniejsze.

Niewielki wybór pojazdów i przestarzałe modele

Rozwój technologii sprawił, że na rynku dostępnych jest wiele wspaniałych cudów motoryzacji. W tej chwili posiadamy kilka naprawdę świetnych maszyn, a nasza flota jest stale powiększana o nowe modele, które zachwycą niejednego fana motoryzacji. Posiadamy auta miejskie, sportowe oraz te z wyższej półki od Audi po Cuprę czy hybrydową Toyotę. Wybór odpowiedniego zależy wyłącznie od potrzeb oraz budżetu klienta.

Obowiązek wpłacenia kaucji

Dodatkowym atutem przemawiającym do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni jest brak konieczności wpłacenia kaucji przed wynajęciem auta. Wszystkie pojazdy posiadają pełne ubezpieczenie AC+OC, więc w przypadku wypadku drogowego spowodowanego nie z Twojej winy, koszty uszkodzeń pokryje w całości lub znacznej części ubezpieczyciel. Jeśli jednak kwota odszkodowania okaże się niższa, niż koszty naprawy to oczekujemy, że klient wyrówna różnicę w kwocie.

Podsumowanie

Wszystkie te mity skutecznie odstraszają potencjalnych klientów i osoby zainteresowane skorzystaniem z usług wypożyczalni aut. Na szczęście w ERES Cars możesz cieszyć się nowoczesnym samochodem bez obawy o wysokie koszty wypożyczenia czy konieczność podpisania skomplikowanej umowy. Swoją pozycję na rynku budowaliśmy przez kilka lat i wiemy, co się sprawdza, a co niekoniecznie w relacjach z klientami. Sprawdź naszą flotę i przekonaj się, że wypożyczenie świetnego auta nie musi być kosztowne i trudne!