Jaki samochód do miasta?

Wszyscy doświadczeni kierowcy mają świadomość, że jazda po mieście jest uciążliwa. Utrudnienia, jakie czekają na drodze to m.in. korki trwające w nieskończoność, roboty drogowe, mnóstwo pieszych i przepełnione parkingi, czyli podsumowując ciągłe hamowanie. W takiej sytuacji warto postarać się, aby auto, którym się poruszamy było niewielkich gabarytów, a przede wszystkim z niskim spalaniem. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje sportową klasę premium oraz auta idealne na miejskie wycieczki.

Dla fanów szybkiej,  mało ekonomicznej jazdy – Audi RS3 i Volkswagen Golf R

Oba modele są perfekcyjnymi kandydatami do wypożyczenia na dłuższe podróże, wymagające większej prędkości, niżeli do zakorkowanego miasta. To, co je łączy to fakt, że są niezwykle szybkie, ale ich spalanie mieści się w granicy 9,0-9,5 l/100 km, więc nie są to auta przeznaczone na miejskie drogi. Za to w trasę jak najbardziej. W wypożyczalni aut sportowych Kraków znajdziesz w zależności od swoich potrzeb Audi w dwóch typach nadwozia: sedan oraz hatchback. Wynajmując wersję sportową warto przetestować jej możliwości na autostradzie nie tracąc czasu w miejskim korku.

Dla miłośników małych rozmiarów, dzięki którym parkowanie w zatłoczonym mieście jest proste– Toyota Yaris GR

To 4-metrowe z wyglądu niepozorne auto dostarczy Ci wrażeń, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłeś w sprawnym poruszaniu się po przepełnionych, wąskich uliczkach dużej aglomeracji. Mały rozmiar pomoże Ci z łatwością zaparkować, nawet w samym centrum miasta. Sportowy hatchback, 3-cylindrowy silnik o pojemności 1,6 l i mocy 261 km z napędem na wszystkie koła sprawi, że jazda będzie płynna, a spalanie efektowne. Jeśli wybierasz się na zakupy lub pracujesz w większym mieście to Toyota Yaris GR pomieści wszystko to, czego najbardziej potrzebujesz.

Kompozycja ekologii i niskiego spalania w Hybrydowej Toyocie Corolli

Aby, komfortowo przemieszczać się po metropolii nie musimy ograniczać się jedynie do niewielkich rozmiarów. Nasza Toyota Corolla w wersji sedan to dumny przedstawiciel klasy D łączący w sobie najlepsze cechy aut miejskich i wygodę. Dzięki swojemu wciąż niewielkiemu rozmiarowi – 4,6 metra – jazda nim po mieście jest przyjemna, a parkowanie łatwe, dzięki wbudowanym licznym czujnikom. To propozycja, która spodoba się zarówno ekspertowi samochodowemu, a także fanowi wygody jak i eleganckiego stylu. Jest to najlepszy przykład ekonomicznej jazdy w mieście. Wypożyczalnia aut Kraków pozwoli Ci doświadczyć idealnego połączenia nowoczesnej hybrydy z tradycyjnym silnikiem spalinowym.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie to nie tylko sportowe fury, ale również auta perfekcyjnie dopasowane do warunków, jakie panują w polskich miastach. Co ważniejsze kaucja za wypożyczenie samochodu wynosi 0 zł, możesz szybko wybrać auto dla siebie w nagłych sytuacjach. Wśród dostępnych modeli znajdziesz pojazdy idealne do miejskiej zabudowy oraz te, które lepiej sprawdzą się do szybkiej jazdy po długich trasach.