Jak wynająć samochód krok po kroku?

Wynajem samochodu to wygodna opcja, zwłaszcza w sytuacji, w której wybieramy się w delegację do innego miasta lub w podróż po kraju, ale nie opłaca się jechać własnym autem. To, co jest również istotne to możliwość wyboru klasy auta – od małego, miejskiego, po średnie z segmentu B, aż do klasy luksusowej czy sportowej – wszystko zależy od własnych preferencji i budżetu, którym dysponujemy. W ERES Cars wynajmiesz auto, dzięki intuicyjnemu panelowi rezerwacyjnemu, który krok po kroku poprowadzi Cię przez cały ten proces!

Zacznijmy od początku…

To, co pierwsze ukaże się twoim oczom to cała platforma rezerwacyjna ze wszystkimi dostępnymi autami i terminami. Możesz również przesortować samochody według: grupy cenowej, typu silnika czy skrzyni biegów. Obok każdego auta widnieje informacja o jego: mocy silnika, klasie, typie paliwa, nadwoziu, rodzaju skrzyni (manualna, bądź automat) oraz ilości miejsc, a także o innych udogodnieniach takich jak np. klimatyzacja.

Zacznij od wybrania interesującego Cię pojazdu. Następnie zostaniesz przeniesiony do zakładki ze wszystkimi szczegółami auta. To tutaj widzisz termin, w którym chcesz zarezerwować samochód i wiesz, ile finalnie za niego zapłacisz.

W dalszej kolejności wybierasz sposób zapłaty. ERES Cars przyjmuje zarówno płatność kartą płatniczą/kredytową, jak i płatność gotówką przy odbiorze. Gdy dokonasz wyboru odpowiedniej dla siebie formy, musisz wypełnić dane do rezerwacji.

Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności, wystarczy, że klikniesz pole „zarezerwuj” i wybrany przez Ciebie samochód będzie czekał w dniu odbioru gotowy do jazdy.

Korzystając z intuicyjnej platformy do rezerwacji ERES Cars wypożyczenie auta nigdy nie było tak proste i wygodne!

Inne korzyści dla klientów

Kwestie, które przemawiają na korzyść skorzystania z usług wypożyczalni aut w Krakowie to fakt, że nie musisz wcześniej wpłacić kaucji zwrotnej. Brak konieczności wpłacenia depozytu to dla wielu naszych klientów ogromna zaleta, dlatego świadomie z niej zrezygnowaliśmy. Nie zamrażasz swoich środków na czas trwania wynajmu, mogąc dalej z nich korzystać. Wystawiamy również dla osób prowadzących działalność gospodarczą fakturę VAT 23% na każdy wypożyczony od nas samochód.

Podsumowanie

Prawdą jest, że wypożyczenie samochodu jest opcją wygodną. Jednak, by nie zakończyć tej przygody z niesmakiem warto przed podpisaniem umowy uważnie przeczytać wszystkie jej punkty i zapoznać się z polityką i regulaminem firmy. Wynajmując auto bierzemy na siebie niemałą odpowiedzialność, dlatego należy podejść do tego z rozwagą.