Ekologiczne samochody w ofercie wypożyczalni

Szybko rosnąca popularność hybryd sprawiła, że są to napędy cieszące się powodzeniem wśród współczesnego świata motoryzacji. Zakup ekologicznego auta za gotówkę to ogromny wydatek wymagający posiadania niemałych oszczędności. Jeśli myślisz o zmianie samochodu na bardziej przyjazny środowisku to warto rozważyć jego wcześniejsze przetestowanie. Wypożyczalnia aut Kraków w swojej ofercie posiada poza szybkimi i sportowymi maszynami także Hybrydowe Toyoty Corolla.

Dlaczego wynajem długoterminowy jest opłacalny?

Wynajem długoterminowy jest lepszym rozwiązaniem niż nabycie nowego auta lub wzięcie go w leasing, ponieważ charakteryzuje się mniejszymi kosztami utrzymania. Dlaczego? W większości przypadków umowę wynajmu długoterminowego samochodu podpisuje się od 12 do nawet 60 miesięcy. W związku z tym cena obliczana jest na podstawie czasu jej trwania – im więcej dni tym powinna być ona widocznie korzystniejsza. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje auta w przystępnej cenie dla zasobności każdego portfela, a zarazem odpowiednie do codziennych podróży.

Kolejnym świetnym atutem wynajmu długoterminowego są jego stałe koszty ponoszone z racji korzystania z usługi. Od początku wiadomo, jaka będzie rata, a wynajmujący nie odczuje żadnych dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem auta z wyjątkiem paliwa. O czym również należy pamiętać to fakt, że najemca nie musi martwić się awariami pojazdu.

Ekologiczny wybór i wygoda w mieście

Hybrydowa Toyota Corolla z oferty ERES Cars wyróżnia się ekologicznym rozwiązaniem, jakim jest połączenie silnika spalinowego z elektrycznym. Pozwala to na dużą oszczędność paliwa, a jednocześnie nie trzeba rezygnować z komfortowej jazdy. Jej zużycie na poziomie 4-5 l/100 km sprawia, że jest to propozycja idealna dla osób, które najczęściej przemieszczają się na krótkich trasach podczas podróży do pracy lub na zakupy. Dzięki hybrydzie łączymy ekologię (niskie spalanie) z wygodną, spokojną jazdą.

Co ważniejsze Hybryda Corolla perfekcyjnie sprawdzi się w jeździe po zatłoczonym mieście. Bez wątpienia silnik elektryczny w aglomeracji ma więcej zalet, niż wad. Wśród nich jest ciche i bezproblemowe poruszanie się w korku. W przypadku hybrydy nie ma konieczności uruchamiania klasycznego silnika, a do podjeżdżania wystarczy jedynie napęd elektryczny. W związku z tym drgania silnika, szarpnięcia sprzęgła i hałas są nieodczuwalne. Hybrydowa Toyota Corolla z automatyczną skrzynią biegów znacznie podnosi komfort poruszania się w niekończących się korkach.

Obecnie ekologia i wygoda to kwestie, które można efektownie połączyć w nowoczesnych silnikach hybrydowych. Dlatego auta z takim napędem są tak chętnie wypożyczane na okres długoterminowy. Wynajem aut Kraków zapewnia dreszczyk emocji w sportowych furach, ale również dawkę spokoju dzięki Hybrydowej Toyocie Corolli. Podczas jej użytkowania oszczędność i niski koszt eksploatacji są zauważalne gołym okiem.