Co wpływa na cenę wypożyczenia samochodu?

Utarło się przekonanie, że wypożyczenie samochodu jest wyjątkowo drogie i zarezerwowane wyłącznie dla osób bogatych, jako synonim ich statusu majątkowego. Tymczasem jest to całkowicie błędne myślenie. Choć większość klientów zwraca uwagę wyłącznie na jego cenę to warto spojrzeć również na inne kryteria, które są równie ważne, aby wynajem był jak najkorzystniejszy dla obu stron. ERES Cars chce dzielić się swoją pasją do motoryzacji z innymi kierowcami. Co zatem decyduje o ostatecznej cenie wynajmu auta?

Klasa pojazdu i jego wielkość

W głównej mierze o cenie decyduje segment auta, w którym się znajduje. Klient wybierający luksusowy lub sportowy samochód musi brać pod uwagę znacznie wyższą cenę w porównaniu do klasy A, B lub C. Związane jest to z dużo wyższą wartością wynajmowanego auta. Jeśli chcemy zminimalizować poniesione koszty warto zdecydować się na samochód niższej klasy. Wybierając małe miejskie auto mamy pewność, że zapłacimy najmniej, ale nie oznacza to, że komfort jazdy będzie gorszy. Nasza Hybrydowa Toyota Corolla lub Volkswagen Golf R świetnie sprawdzą się na krótszych trasach i do miasta.

Czas trwania wynajmu

Jest to kolejny czynnik wpływający na wyższą kwotę wypożyczenia auta. Ogólnie bardziej opłacalnym najmem jest ten o charakterze długoterminowym. Wynika to z faktu niższej ceny dziennej niż w przypadku wynajmu auta na jeden lub kilka dni. Krótko mówiąc, im krócej trwa najem, tym więcej musimy zapłacić. W ERES Cars wynajem długoterminowy dostępny jest powyżej 6 miesięcy.

Koszt ubezpieczenia oraz kaucja

Wypożyczalnia samochodów osobowych Kraków nie wlicza dodatkowej opłaty w koszt wynajmu auta. Dlaczego? Cała nasza flota posiada pełne ubezpieczenie OC+AC oraz aktualny przegląd, więc nie musisz martwić się ukrytymi kosztami. Dodatkowo nie musisz wpłacać kaucji podczas wypożyczenia samochodu.

Paliwo i ekstra kilometry

My, jako wypożyczalnia dbamy o to, abyś wyjechał od nas z pełnym bakiem paliwa i tego samego oczekujemy w przypadku zwrotu. W sytuacji, w której jego poziom nie został uzupełniony pobieramy od klienta dodatkową opłatę. Za każde nadliczbowe kilometry pobieramy 2 zł/km.

Sprzątanie auta

Samodzielne wysprzątanie samochodu wyjdzie z pewnością o wiele taniej, niż pozostawienie tej kwestii wypożyczalni. Lepiej po prostu zrobić to samemu. Choć nie zawsze jest taka możliwość wypożyczalnia ERES Cars za niewielką opłatą zrobi to za Ciebie!

Dostarczenie auta

Na terenie Krakowa odbieramy i zwracamy wybrany samochód pod wskazany adres (czyli w siedzibie firmy). Jeśli umówimy się inaczej usługa jest dodatkowo płatna.

Usługi wypożyczalni samochodów to świetny sposób na zmianę dotychczasowego pojazdu lub jako alternatywa dla leasingu. Jest to rozwiązanie nie tylko opłacalne, ale również dla miłośników motoryzacji, takich jak My! Zaoferujemy Ci samochód dopasowany do Twoich potrzeb, więc nie czekaj i już teraz zarezerwuj swoje auto! Wypożyczalnia samochodów Kraków to pewność i jakość w jednym!